Ķīmiski tīrs ūdens

Cilvēku lielajai atkarībai no ūdens ir divas puses: bez ūdens tas reti kad izdzīvo ilgāk kā 72 stundas un tajā pašā laikā - visbiežāk tieši ūdens ir galvenais cilvēka novecošanas iemesls. Vēl jo vairāk, ūdens ne tikai izsauc priekšlaicīgu cilvēka organisma funkciju novājināšanos, bet rada tam ciešanas arī sakarā ar to, ka ir pārsātināts ar organismam kaitīgo kalcija karbonātu, magniju un citām kaitīgām neorganiskām vielām.

Nešķīstošie nosēdumi, kuri uzkrājas audos, ja tiek lietots ūdens, kurš ir pārsātināts ar neorganiskām minerālvielām un sāļiem, noved pie kustīgo locītavu „sacementēšanās” un asinsvadu apkaļķošanās.

Katru reizi, kad no krāna paņemat glāzi ar hloru ķīmiski apstrādāta un neorganiskajām minerālvielām pārsātināta ūdens, jūs nodarāt papildus kaitējumu savai veselībai.

Parasta ūdens lietošana var novest pie saindēšanās ar dzīvībai bīstamām ķīmiskām vielām.

Arī plastmasas pudelēs pildīta ūdens lietošanai ir negatīvas sekas, jo tas satur ilgai glabāšanai nepieciešamus konservantus. Tā kā ūdens ir spēcīgs dabiskais šķīdinātājs, tad, pudelēs novecojot, tas šķīdina to plastmasas sieniņas. Tādējādi - kopā ar ūdeni, kurš jau sākotnēji nebija mūsu veselībai labvēlīgs, mēs iedzeram vēl arī kaitīgas vielas no plastmasas sastāvdaļām.

Tāpat arī vārīta ūdens lietošana neatrisina mūsu organismam dzīvošanai svarīgas problēmas. Ņemsim, piemēram, asinis, kuru sastāvā 85% ir ūdens, taču – ne vārīts! Arī mūsu izelpa nesatur ne vārītu ūdeni, ne tēju, ne kafiju.

Pols Bregs ir atradis atbildi uz jautājumu, kāpēc tik daudz cilvēku jau priekšlaicīgi mirst no tādām iedzimtām slimībām kā infarkts, artrīts, nieru mazspēja un asinsvadu apkaļķošanās. Kādēļ cilvēkus tik agri piemeklē tādas nopietnas slimības, ar kurām agrāk slimoja vecāki ļaudis? Kādēļ šodien tik daudz kā nekad ir bērni – invalīdi? Tas viss lielā mērā ir rezultāts tam, kādas kvalitātes ūdeni mēs dzeram.

Kā tad risināt šo ikdienas svarīgo problēmu? Ļoti vienkārši!

Jebkuru ūdeni (ūdensvada vai pudelēs pildītu) mēs varam attīrīt no jebkuriem kaitīgiem piemaisījumiem, ieskaitot smagos metālus un hloru, ja lietojam Japānā ražotā produkta CORAL WATER paketes ar dabiskā koraļļa SANGO pulveri.


Ūdens attīrīšana no hlora ar dabisko Sango koralli