Sango koraļļu atklāšanas vēsture

Japānā kopš seniem laikiem par lielu veiksmi tiek uzskatītas laulības ar Japānas salu arhipelāga dienvidu salu Okinavas un Tokunosimas, iedzimtajiem, jo viņi ir apveltīti ar neparastu veselību un brīnišķīgu iedzimtību, kura tiek nodota no paaudzes paaudzē (vēl jo vairāk – bērni, kuri dzimuši šo salu iedzīvotājiem, pat dzīvojot citur necieš ne no diatēzes, ne alerģijas, kas ir ļoti neparasti urbanizētajai Japānai). Šo salu iedzīvotāji izceļas arī ar apbrīnojamu dzīves ilgumu: 100 gadu vecumu pārsniegušo iedzīvotāju skaits šajās salās ir četrdesmit reizes lielāks par oficiāli reģistrēto ilgdzīvotāju skaitu Japānā. iedzimtajiem, jo viņi ir apveltīti ar neparastu veselību un brīnišķīgu iedzimtību, kura tiek nodota no paaudzes paaudzē (vēl jo vairāk – bērni, kuri dzimuši šo salu iedzīvotājiem, pat dzīvojot citur necieš ne no diatēzes, ne alerģijas, kas ir ļoti neparasti urbanizētajai Japānai). Šo salu iedzīvotāji izceļas arī ar apbrīnojamu dzīves ilgumu: 100 gadu vecumu pārsniegušo iedzīvotāju skaits šajās salās ir četrdesmit reizes lielāks par oficiāli reģistrēto ilgdzīvotāju skaitu Japānā.

Kopš 1940.gada Okinavas un Tokunosimas iedzīvotājus novēro zinātnieki un ārsti. Dzīves ilgums šo salu iedzīvotājiem ir par 10 līdz 15 gadiem lielāks nekā citur Japānā. Pēc statistikas datiem viņi daudz retāk kā citi japāņi slimo ar insultu, ļaundabīgajiem audzējiem, artrītiem, gremošanas orgānu, ādas, balsta un kustību orgānu, kā arī sirds un asinsvadu sistēmas slimībām. Ir izpētīts, ka šo salu iedzīvotāji vispār reti slimo.

Kur gan slēpjas Okinavas salas iedzīvotāju veselības un ilgās dzīves noslēpums: iedzimtībā, īpašā klimatā vai kur citur? Lai to izpētītu, 1980.gadā Ginesa institūta administrācija uz Okinavas salu nosūtīja Ginesa rekordu grāmatas galveno redaktoru, lai viņš intervētu visvecākos mūsu planētas iedzīvotājus. Izrādījās, ka Šigešio Izumi kungs 115 gadu vecumā vēl bijis možs, vesels, labā noskaņojumā, bijis aktīvs un strādājis līdz 105 gadu vecumam (Izumi kungs nomira dabiskā nāvē 1986.gadā 121 gada vecumā). Noskaidrojās, ka uz šīs salas ir ļoti daudz ilgdzīvotāju, kuriem visiem ir aktīvs dzīvesveids un laba veselība.

Daudzu gadu pētījumi zinātniekus noveda pie satriecoša atklājuma: noslēpums meklējams ūdenī, kuru dzer šo salu iedzīvotāji. Tika izpētīts, ka Okinavas salu iekļauj unikālā Sango koraļļa rifi, caur kuriem filtrējas dzeramais ūdens un bagātinās ar cilvēka dzīvei ļoti nozīmīgām 74 minerālvielām un mikroelementiem pašas dabas noteiktās - pareizās - proporcijās. Veiktās analīzes uzrādīja, ka Okinavas salas Nagas pilsētas dzeramajā ūdenī jonu formā esošais kalcijs un magnijs sasniedz augstākos rādītājus ne tikai Japānā, bet visā pasaulē. Pēc zinātnieku domām tieši jonu formā esošais kalcijs un magnijs dzeramajā ūdenī ir tas, kas palīdz neitralizēt cilvēka organisma pārāk lielo skābumu, kuru veicina stress un alkohola, nikotīna, sāls, cukura, gaļas, zivju un piena produktu lietošana. Dzeramajā ūdenī esošais kalcijs un magnijs jonu formā stiprina arī kaulu struktūru un tādējādi aizsargā cilvēku no artrīta un osteoporozes. Japāņi tādu ūdeni sauc - JŪRAS PIENS.

Sango koraļļi ir vieni no 2500 dažādiem koraļļiem, kuri sastopami visas pasaules okeānos, bet tie veidojas tikai ap japāņu salu Okinavu. Sango koraļļu struktūra un ķīmiskais sastāvs ir ļoti līdzīgi cilvēka kaulu struktūrai un ķīmiskajam sastāvam.

Pēc ilgiem pētījumiem japāņu valdība firmai „MARINE BIO” CO, LTD (Tokio. Japāna) pie Okinavas salas ir atļāvusi uzsākt Sango koraļļu rūpniecisku pārstrādi.

Pēc ilgiem pētījumiem japāņu valdība firmai „MARINE BIO” CO, LTD (Tokio. Japāna) pie Okinavas salas ir atļāvusi uzsākt Sango koraļļu rūpniecisku pārstrādi.

Gala produkts ir ieguvis nosaukumu CORAL WATER.