Kalcijs no Sango koraļļa

Kalcijs ir metāls, kurš eksistē tikai sāļos. Lai kalcija sāļus sadalītu kalcija jonos un katjonos, organisms tērē daudz enerģijas, šajā procesā piedalās arī sālsskābe, kura paliek organismā kā pārpalikums un sāk savu kaitīgo iedarbību..

Cilvēkiem, kuri ir vecāki par 20 gadiem, ir ļoti grūti asimilēt kalciju, bet to ir nepieciešams uzņemt katru dienu un pietiekoši lielā daudzumā.

Tikai kalcijs no SANGO koraļļa nonāk organismā jonu formā un tā asimilēšanai organismam nav nepieciešams ne tērēt enerģiju, ne izstrādāt sālsskābi. Liekie kalcija joni viegli tiek izvadīti no organisma nevis paliek kalcija nosēdumu veidā asinsvados un locītavās kā tas ir gadījumā, ja tiek lietots neorganiskais un ķīmiskais kalcijs.

Kalcijs ir viena no kaulu sastāvdaļām, tas ir atrodams asins plazmā un darbojas kā organisma šūnu līmmateriāls.

Kalcija deficīts var izraisīt 150 saslimšanas.

Kalcijs ir jāuzņem kopā ar citiem minerāliem (skat. minerālu riteni). Ja to uzņem vienu pašu, tas noved pie asinsvadu un vēdera sieniņu sacementēšanās.

Pievienotajos attēlos ir redzama dažādu veidu dabiskā kalcija – SANGO koraļļa, olas čaumalas, dolomīta un kalcija karbonāta – virsmas struktūra.

Uzskatāmi ir redzams, ka SANGO korallim ir dabiskas poras, kuras ļauj cilvēka organismam to vieglāk absorbēt.


 

Kalcijs no Sango koraļļiem Kalcija karbonāts

Dolomīts Kalcijs no olu čaumalām