Sango koraļļi paaugstina ūdens pH līmeni līdz 9.0

Saīsinājums рН nozīmē - "potenciālais ūdeņradis" (angļu val. - potential Hydrogen – рН), tas ir, рН raksturo ūdeņraža jonu koncentrāciju.

Šķidrumi, kuri atrodas cilvēka organismā iedalās sekojoši: skābi, sārmaini un neitrāli.

pH rādītājs tiek noteikts pēc krāsu skalas: skābai videi atbilst sarkana krāsa, kura maina toni atkarībā no skābuma pakāpes robežās no 0 līdz 7; neitrālai videi – skalas vidusdaļa – ir zaļa krāsa un rādītājs – 7; sārmainai videi ir zila krāsa un tonis atkarībā no sārmainuma pakāpes mainās uz tumšo pusi robežās no 7 līdz 14.

Rodas jautājums – no kā mēs „ieskābstam”?

No barības un tās pārstrādes rezultātā radītajiem sārņiem, no ķīmiskām vielām, kuras lietojam, ieskaitot dažādus medicīniskus līdzekļus, no pastāvīga stresa un apkārtējās vides iedarbības.

Ja jums ir nedaudz skāba vide organismā, tad jūs asimilējat ļoti maz skābekļa, bet - ja jums būs nedaudz sārmaina vide, asimilēsiet 10-20 reižu vairāk skābekļa.

Sārmainas vides uzturēšana ir organisma svarīgākā bioloģiskā funkcija.

Cilvēka organismam ir jābūt sārmainam.

Ja jūs lietojat labus pārtikas produktus, dārgas pārtikas piedevas, dārgus medikamentus, tad jums ir nepieciešams saprast to, ka visas labās vielas organisms nevar asimilēt nepieciešamā daudzumā, ja tā vide ir kaut nedaudz skāba.

Zinātniekiem jau sen ir skaidrs, ka sārmaina asiņu pH uzturēšana ir nepieciešama šūnu veselībai. Ja asiņu pH paaugstinās tikai par 0,15; tad brīvā skābekļa procents paaugstinās par 65%. Asinīm vienmēr pH = 7,35 – 7,45. Jebkādas pH izmaiņas ārpus šī intervāla izraisa problēmas, īpaši, ja tās ir uz skābo pusi.

Otto Varburgs 1932.gadā saņēma Nobela prēmiju ķīmijā par to, ka pierādīja, ka vēža attīstības process ir anaerobs. Tas nozīmē to, ka tad, kad jūs pārtraucat skābekļa piekļūšanu, jūs stimulējat vēža attīstību, bet skābekļa piekļuves pārtraukšana veido skābus šķidrumus cilvēka organismā.

Organisms tikai ar grūtībām tiek galā ar skābju pārpilnību, ja asiņu un limfas skābums ir pārāk augsts, tad attīstās dažādas saslimšanas. Kad organismā atjaunojas normāls skābju-sārmu līdzsvars, cilvēks sāk atveseļoties. Jūsu organisma veselās šūnas lieliski jutīsies sārmainā vidē tādēļ, ka sārmainā vidē ir skābeklis.

Cilvēka organisma pH lielums ir regulējams.

Kārsons Pīrs savā grāmatā apraksta eksperimentu, kuru pirms daudziem gadiem veica kāds zinātnieks, kurš cāļa sirdi ievietoja sāls šķīdumā, kura pH līmeni pastāvīgi uzturēja starp 7,1 un 7,4. Katru dienu viņš mainīja ūdeni, uzturot tā sārmainumu vienādā līmenī, un sirds darbojās nepārtraukti bez apstājas 28 gadus līdz tam brīdim, kamēr zinātniekam neapnika katru dienu mainīt ūdeni, un viņš vienkārši pārtrauca šo eksperimentu. Bet, ja ūdens būtu bijis skābs, tad viss būtu beidzies daudz agrāk.

Pat neliels Sango koraļļa daudzums, kurš ievietots ūdenī, paaugstina tā pH līmeni līdz 9,0.