Ar minerāliem bagātināts ūdens

Ar rūgtu ironiju nākas atzīt, ka tas pats ūdens, bez kura cilvēks nevar izdzīvot vairāk kā 74 stundas, lai nenonāktu puskomas stāvoklī, pats vairumā gadījumu satur tieši tās neorganiskās ķīmiskās vielas, kuras izraisa dažādas smagas saslimšanas un priekšlaicīgu cilvēka organisma novecošanos.

Mēs jau runājām par to, ka cilvēka organisms 65% apjomā sastāv no ūdens. Tikai – no kāda? Mūsu dzeramais ūdens nav ideāli tīra H2O substance, bet gan šķīdums, kurš satur minerālvielu piedevas. Un šajās piedevās – kalcijā, magnijā, dzelzī, varā, cinkā, kālijā, nātrijā, selēnā, jodā un vēl arī citās – slēpjas galvenā būtība. Tas, ka ar ūdeni pietiekamā daudzumā netiek uzņemtas minerālvielas un mikroelementi, var izjaukt balansu mūsu organismā, rezultātā izraisot dažādus funkcionālus nervu sistēmas darbības un sirds ritma traucējumus, galvas sāpes, muskuļu krampjus, sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanas, kā arī kaulaudu un zobu problēmas. Šo saslimšanu sarakstu var bezgalīgi turpināt.

Ir ļoti svarīgi zināt, ka panākumu ķīla slēpjas dažādībā. Minerālvielas un mikroelementi darbojas tikai kopā. Ja kāds no tiem pietrūkst, tiek izjaukta visa ķēdīte, bet - to atrašanās kopā un vajadzīgajā daudzumā - rada drošu pamatu cilvēka labai veselībai. Jo vairāk organisko minerālvielu un mikroelementu ir ūdenī, jo labāk ir cilvēka organismam.

Ūdens, kurš sagatavots izmantojot japāņu koralli SANGO, satur 74 organiskas izcelsmes minerālvielas un mikroelementus jonu formā.

Katra minerālviela cilvēka organismam dod savu unikālu ieguldījumu veselības saglabāšanai.

Aplūkosim, kāpēc mūsu organismam vajadzīgs - kalcijs, magnijs, kālijs, nātrijs, varš, cinks, dzelzs, mangāns, jods, selēns, hroms, vanādijs, bors, silīcijs.