Konfidencialitātes politika

SIA „Sango Imports” (e-veikals) garantē saviem klientiem informācijas drošību un konfidencialitāti, jebkuras klientu atstātās ziņas, reģistrējoties šajā mājas lapā (www.sango.lv), tiek aizsargātas.

Konfidencialitātes politika atbilst mūsu on-line metodēm, kurus pielietojam, apkopojot un izmantojot mūsu klientu personīgo informāciju.

Pircēju "personīgā" informācija mūsu mājas lapā ietver: vārdu, uzvārdu, pasta adresi, elektronisko adresi, telefonu, lietotāja reģistrācijas vārdu un paroli.

Ziņas par klienta kredītkarti, norādītie maksājumu lappusē, netiek nodoti SIA „Sango Imports” un ir zināmi tikai maksājumu saistēmai PayPal.

SIA „Sango Imports” (е-veikals) glabā klienta personīgo informāciju tikai tajā gadījumā, ja klients pats to iesniedza brīvprātīgi unikālā identifikatora formā (lietotāja vārds, parole) ar mērķi – veikt pirkumu mūsu mājas lapas e-veikalā.

Coral Sango garantē, ka visa no klienta saņemtā informācija būs izmantota tikai un vienīgi lai izpildītu viņa noformētos pasūtījumus un netiks nodota trešajām personām.