Lietošanas noteikumi

Kā veikt pasūtījumu?


Preci var pasūtīt internetā, mūsu e-veikalā.

Reģistrācija un pieteikuma noformēšana notiek Latvijas teritorijā.

Preces izsūtīšana notiek no Latvijas Republikas teritorijas pa visām Eiropas valstīm.

Pieteikumu komplektācija un noformēšana.


Atlasot preci un veicot pieteikumu, līdz apmaksai, pārskaitot uz firmas bankas kontu vai norēķinoties ar bankas kartēm: Visa, MasterCard, American Express, lūdzu sagaidiet apstiprinājumu no mums par to, ka pieteikums ir pieņemts izpildei. Jums būs izsūtīts pa e-pastu apmaksas rēķins par Jūsu pieteikumu.

Ja radīsies kādi jautājumi - griezieties pie mums pa e-pastu vai pa tālruni, kurus var atrast nodaļā „Kontakti”.

Mēs būsim priecīgi vienmēr Jums palīdzēt!

Produktu piegāde


Preces, par kurām tika saņemta apmaksa uz mūsu firmas kontu, būs nogādātas klientam caur pasta dienestu "Latvijas Pasts".

Apmaksu par preču piegādi veic pircējs, saskaņā ar „Latvijas Pasts” izcenojumiem.

Atbildība


1. Pircējs nes pilnu atbildību par informāciju, kuru uzrādījis noformējot preces pieteikumu. Gadījumā, ja informācija ievadīta nepareizi vai neprecīzi, pārdevējs nenes atbildību par to, ka pircējs nav saņēmis savu preci.

Tādā gadījumā, pēc viena mēneša no preces nosūtīšanas datuma, pircējam ar „Latvijas Pasts” dienesta palīdzību, pēc pircēja gribas, tam būs:

- atgriezta atpakaļ nauda par preci, noņemot bankas pakalpojumus;

- būs atkal nosūtīta prece ar precīziem datiem.

2. Strīdi starp pircēju un pārdevēju risinās pārrunu veidā, ja tas nav iespējams, tad strīdi risinās saskaņā ar Latvijas likumdošanu.

Apmaksas iespējas


Par preci Jūs varat norēķināties:

  • Pārskaitot uz kontu AS Swedbanka: SIA”Sango Imports”, LV40003605503, HABALV22, konts LVHABA0551024588853;
  • PayPal (Visa Classic, MasterCard, American Express).


Konfidencialitātes politika


SIA „Sango Imports” (e-veikals) garantē saviem klientiem informācijas drošību un konfidencialitāti, jebkuras klientu atstātās ziņas, reģistrējoties šajā mājas lapā (www.sango.lv), tiek aizsargātas.

Konfidencialitātes politika atbilst mūsu on-line metodēm, kurus pielietojam, apkopojot un izmantojot mūsu klientu personīgo informāciju.

Pircēju "personīgā" informācija mūsu mājas lapā ietver: vārdu, uzvārdu, pasta adresi, elektronisko adresi, telefonu, lietotāja reģistrācijas vārdu un paroli.

Ziņas par klienta kredītkarti, norādītie maksājumu lappusē, netiek nodoti SIA „Sango Imports” un ir zināmi tikai maksājumu saistēmai PayPal.

SIA „Sango Imports” (е-veikals) glabā klienta personīgo informāciju tikai tajā gadījumā, ja klients pats to iesniedza brīvprātīgi unikālā identifikatora formā (lietotāja vārds, parole) ar mērķi – veikt pirkumu mūsu mājas lapas e-veikalā.

SIA „Sango Imports” garantē, ka visa no klienta saņemtā informācija būs izmantota tikai un vienīgi lai izpildītu viņa noformētos pasūtījumus un netiks nodota trešajām personām.