Ķīmiski tīrs ūdens
Nešķīstošās nogulsnes, kas uzkrājas audos, izmantojot ūdeni, kas piesātināts ar neorganiskām minerālvielām un sāļiem, noved pie mūsu ķermeņa kustīgo locītavu kaļķošanās, "cementē" mūsu asinsvadus.
Dīvaina dabas ironija ir tāda, ka cilvēki ir atkarīgi no ūdens: cilvēks bez ūdens gandrīz nevar izdzīvot ilgāk par 72 stundām, bet vairumā gadījumu ūdens ir galvenais cilvēka novecošanās cēlonis. Turklāt ūdens ne tikai priekšlaicīgi novājina ķermeņa funkcijas, bet arī rada daudz ciešanu cilvēkam piesātinājuma dēļ ar kalciju, magnija karbonātiem un citām neorganiskām minerālvielām, kas kaitē cilvēka ķermenim.

Nešķīstošās nogulsnes, kas uzkrājas audos, izmantojot ūdeni, kas piesātināts ar neorganiskām minerālvielām un sāļiem, noved pie mūsu ķermeņa kustīgo locītavu kaļķošanās, "cementē" mūsu asinsvadus.

Katru reizi, ieslēdzot jaucējkrānu un piepildot glāzi ūdens, kas ir ķīmiski apstrādāts ar hloru, piesātinātu ar kalcija karbonātu un citām neorganiskām minerālvielām, jūs nodarāt papildu kaitējumu savai veselībai.

Parastā ūdens lietošana draud saindēt ķermeni ar bīstamām ķīmiskām vielām!

Ūdens pudelēs dzeršanai ir arī negatīvas sekas. Tā kā šādā ūdenī ir konservants, lai ūdeni varētu uzglabāt ilgu laiku. Aizverot, ūdens noveco un, būdams spēcīgs dabisks šķīdinātājs, izšķīdina plastmasas pudeli. Mēs dzeram visus šos plastmasas komponentus kopā ar ūdeni, kam sākotnēji nebija vislabākās īpašības mūsu veselībai.

Dzeramais vārīts ūdens neatrisina vitāli svarīgas problēmas organismā. Paņemiet mūsu asinis, kas ir 85% ūdens. Bet nav vārīti! Ar elpošanu mēs neizelpojam vārītu ūdeni, tēju vai kafiju.
Mēs runājam tikai par svaigu, neapstrādātu ūdeni!

Pols Brags savulaik atrada atbildi uz jautājumu, kāpēc tik daudzi cilvēki mirst no deģenerācijas slimībām (sirdslēkmes, artrīta, nieru mazspējas, artērijas sienu kaļķošanas) ilgi pirms dabas atļautā mūža beigām. Kāpēc nopietnās slimības, ar kurām gados vecāki cilvēki sirgst, ir tik daudz jaunākas? Kāpēc bērnu ar invaliditāti tagad ir vairāk nekā jebkad agrāk? Arī tas lielā mērā ir dzeramā ūdens kvalitātes rezultāts.

Kā mēs varam atrisināt šo ikdienas svarīgo problēmu? Tas ir patiešām viegli!

Lietojot maisiņus ar dabīgiem SANGO koraļļiem (no koraļļu ūdens produkta, Japāna), mēs varam attīrīt jebkuru ūdeni (krānu vai pudelēs pildītu) no jebkādiem kaitīgiem piemaisījumiem, ieskaitot smagos metālus un hloru.
Ūdens attīrīšana no hlora ar dabīgiem
koraļļiem SANGO
(no CORAL WATER produkta, Japāna)
Vai jums joprojām ir jautājumi?
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Iela, mājas numurs, dzīvoklis, pilsēta, valsts, pasta indekss
Payment method
Noklikšķinot uz "Pasūtīt", jūs piekrītat noteikumiem par personas datu apstrādi.