Atklāšanas vēsture
Kāds ir veselības un ilgmūžības noslēpums: iedzimtības faktors, klimatiskie apstākļi vai kaut kas cits?
Ilgu laiku Japānā tiek uzskatīts par lielu panākumu apprecēties ar Okinavas un Tokunoshimas salu dzimteni, kas atrodas Japānas arhipelāga dienvidos. Viņi atšķiras ar apbrīnojamo veselību, izcilo iedzimtību, kas nodota no paaudzes paaudzē, un apbrīnojamo ilgmūžību. Bērni, kas dzimuši šo salu iedzīvotājiem, pat dzīvo citā apvidū, parasti necieš no diatēzes vai alerģijām, kas ir pārsteidzoši pat urbanizētajai Japānai. Šajās salās ir 40 reizes vairāk garo aknu (vecāku par 100 gadiem) nekā oficiāli reģistrētās.

Kopš 1940. gada zinātnieki un ārsti novēro Okinavas un Tokunosimas salu iedzīvotājus. Paredzamais dzīves ilgums šajās salās ir par 10–15 gadiem lielāks nekā visā Japānā. Statistika rāda, ka balsta un kustību aparāta slimības, insults, vēzis, artrīts, kuņģa-zarnu trakta, ādas, sirds un asinsvadu slimības šeit ir daudz retāk sastopamas nekā citos Japānas reģionos. Šo salu iedzīvotāji vispār reti saslimst. Kāds ir viņu veselības un ilgmūžības noslēpums: iedzimtības faktors, klimatiskie apstākļi vai kaut kas cits?

Ginesa institūta administrācija, kas izdod Ginesa grāmatu, 1980. gadā nosūtīja galveno redaktoru uz Okinavas salu (Japāna). Intervijai ar vecāko planētas iedzīvotāju. Shigshio Izumi kungs, būdams 115 gadus vecs, bija jautrs, veselīgs un ar labu garastāvokli. Šis vīrietis vadīja aktīvu dzīvesveidu un strādāja līdz 105 gadu vecumam! Izumi kungs nomira dabisku iemeslu dēļ 1986. gadā 121 gada vecumā, un viņš nav izņēmums. Šajā salā ir daudz simtgadnieku. Visiem šiem cilvēkiem ir laba veselība un aktīvs dzīvesveids.

Ilgi pētījumi noveda pie pārsteidzoša atklājuma - tas viss ir par dzīvo ūdeni, ko šo salu iedzīvotāji dzer. Tika konstatēts, ka Okinavas salas ieskauj rifi, kas izgatavoti no unikālā Sango koraļļa. Dzeramais ūdens tiek filtrēts ar šiem koraļļiem un piesātināts ar minerālvielu un mikroelementu joniem, kas ir vitāli svarīgi cilvēkiem (kopā 74), un pareizā proporcijā, ko nosaka pati daba.

Analīzes ir parādījušas, ka dzeramajā ūdenī Naga pilsētā (Okinavas prefektūrā) ir vislielākais kalcija un magnija saturs jonu formā ne tikai Japānā, bet arī pasaulē. Pēc zinātnieku domām, tieši jonu kalcijs un magnijs, kas atrodas koraļļu ūdenī, palīdz neitralizēt lieko skābumu organismā, kas ir stresa, alkohola, nikotīna, sāls, cukura, gaļas, piena un zivju produktu rezultāts. Tie stiprina kaulu struktūras, pasargājot tos no artrīta un osteoporozes. JŪRAS PIENA - tā japāņi sauc savu unikālo koraļļu ūdeni.

Sango koraļļi ir vienīgās koraļļu sugas no 2500, kas sastopamas pasaules okeānos, un ir sastopamas tikai Japānas Okinavas salas apkārtnē. Sango koraļļu struktūra un ķīmiskais sastāvs ir ļoti līdzīgs cilvēka kauliem.

Pēc ilga pētījuma Japānas valdība pilnvaroja MARINE BIO CO, LTD (Tokio, Japāna) sākt Sango koraļļu komerciālu attīstību Okinavas apkārtnē.

Izstrādājuma gala produkts tika nosaukts CORAL WATER.
Vai jums joprojām ir jautājumi?
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Iela, mājas numurs, dzīvoklis, pilsēta, valsts, pasta indekss
Payment method
Noklikšķinot uz "Pasūtīt", jūs piekrītat noteikumiem par personas datu apstrādi.