Kalcijs no Sango Coral
Tikai kalcijs no SANGO koraļļiem nonāk ķermenī jonu formā, un tā asimilācijai nav nepieciešams enerģijas patēriņš vai sālsskābes ražošana.
Tas ir metāls, tas pastāv tikai sāļos. Lai sadalītu kalcija sāļus kalcija jonos un sāls katjonos, ķermenis tērē daudz enerģijas, šajā procesā piedalās sālsskābe, kas, kā likums, paliek organismā pārmērīga un sāk savu postošo darbu.

Pēc 20 gadiem ķermenis ļoti grūti absorbē kalciju, un tam organismā jāieiet katru dienu un pietiekami lielos daudzumos.

Tikai kalcijs no SANGO koraļļiem nonāk organismā jonu formā, un tā asimilācijai nav nepieciešams enerģijas patēriņš vai sālsskābes ražošana.
Kalcija jonu pārpalikums ir viegli noņemams no ķermeņa, un tas nepaliek kalcija nogulsnēs uz asinsvadiem un locītavām. Kas notiek, lietojot neorganisko un ķīmisko kalciju. Kalcijs ir daļa no kauliem, asins plazma, darbojas kā adhezīvs materiāls ķermeņa šūnām.

Kalcija deficīts ir 150 slimību cēlonis.

Kalcijs jālieto kopā ar citiem minerāliem (skat. minerālu riteni). Tikai kalcija lietošana izraisa kuņģa trauku un sienu cementēšanu.

Iesniegtajos attēlos parādīta dažādu dabiskā kalcija veidu virsmas struktūra - no SANGO koraļļiem, no olu čaumalas, dolomīta, kalcija karbonāta.

Ir skaidri redzams, ka SANGO koraļļiem ir dabiskas poras, kas ievērojami atvieglo cilvēka ķermeņa absorbciju.
Vai jums joprojām ir jautājumi?
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Iela, mājas numurs, dzīvoklis, pilsēta, valsts, pasta indekss
Payment method
Noklikšķinot uz "Pasūtīt", jūs piekrītat noteikumiem par personas datu apstrādi.