Un atkal par ūdeni un mikroelementiem - XXI gadsimta pestīšanu
Svarīgas koraļļu ūdens īpašības - tas attīra asinsvadus un atjauno to elastību. Tas atšķaida asinis un uzlabo to formulu. Joniskā kalcija dēļ tas uztur pareizu asins pH līmeni, un asinis savukārt pārnes skābekli visām ķermeņa šūnām.
Teksts no laikraksta VESTI, datēts ar 06.05.2016.

"Es esmu jūsu pastāvīgais lasītājs, es jums jautāju. Nesen homeopātiskajā aptiekā es redzēju japāņu ražotāja produktu CORALSTAR®. Pirms vairākiem gadiem, atrodoties Tokijā, es iegādājos produktu ar šādu nosaukumu. Pēc CORALSTAR tablešu un koraļļu lietošanas ūdens CORAL WATER® Es biju ļoti apmierināta ar rezultātu. Vēlāk nožēloju, ka esmu nopircis maz. Tagad, redzot tos pašus produktus pārdošanā Rīgā, es neticēju savām acīm. Vai tas tiešām ir oriģināls japāņu produkts? jūs pastāstiet mums vairāk par japāņu Sango koraļļu produktiem.
Ar cieņu, Tatjana ".

Mūsu eksperte ir Diāna Ļebedeva, Sango Imports direktore, vienīgā ražošanas uzņēmuma pārstāve ES:

- Katru dienu cilvēkam ir nepieciešams svaigs, tīrs ūdens un asimilējami, organiski minerāli, kuriem jāieiet ķermenī ar ūdeni. Šodien kopā ar ūdeni mēs patērējam ievērojamu daudzumu smago metālu, notekūdeņu atkritumu un hlora. Tas viss mums nāk no ūdens caurulēm. Ūdens pudelēs arī nav veselīgs ūdens.

Ir produkts, kas dabisko īpašību dēļ uzlabo dzeramā ūdens kvalitāti.
Netālu no Japānas Okinavas un Tokunosimas salām aug sango koraļļi, kuriem ir unikālas īpašības un ir Japānas īpašums. Viņu dzīvotne un skaits tiek stingri kontrolēts, jo kopšana un vides saglabāšana ir valsts politikas prioritātes. Vienīgais Japānas valdības akreditētais uzņēmums ir MARINE BIO., CO LTD, kas nodarbojas ar divu šo unikālo koraļļu - CORAL WATER® un CORALSTAR® - iegūšanu, apstrādi un ražošanu. Produktu preču zīmes (nosaukumi) ir reģistrētas visā pasaulē. Šie produkti tiek piešķirti saskaņā ar Japānas valdības kvotu.

CORAL WATER® un CORALSTAR® ietekme uz cilvēka ķermeni ir aprakstīta patentos (Japāna, ASV, Lielbritānija utt.).
Sango koraļļi katru dienu nodrošina ķermenim 74 būtiskas minerālvielas. Tās ir organiskas (dzīvas) minerālu formas, kas ir pilnībā asimilētas un piedalās cilvēka dzīves procesos.

CORAL WATER® tiek izmantots, lai sagatavotu veselīgu dzeramo ūdeni no parasta krāna ūdens.

Pateicoties savām dabiskajām īpašībām, Sango koraļļi attīra ūdeni no kaitīgiem piemaisījumiem un hlora, paaugstina ūdens pH līmeni, jonu, viegli sagremojamā veidā izlaiž ūdenī 74 minerālvielas, strukturē ūdeni un strukturētais ūdens vieglāk iekļūst šūnā un vieglāk nodrošina uzturu minerālvielu veidā.

Svarīgas koraļļu ūdens īpašības - tas attīra asinsvadus un atjauno to elastību. Tas atšķaida asinis un uzlabo to formulu. Joniskā kalcija dēļ tas uztur pareizu asins pH līmeni, un asinis savukārt pārnes skābekli visām ķermeņa šūnām.
CORALSTAR® produkts (tulkojums-koraļļu zvaigzne) tiek izmantots ķermeņa papildu barošanai ar minerālvielām, jo mūsu mūsdienu pārtika ir rafinēta, t.i., attīrīta no būtiskiem makro un mikroelementiem. Ķermenis sāk pasliktināties. Pastāv sirds un asinsvadu sistēmas slimības, muskuļu un skeleta sistēmas, kuņģa-zarnu trakta, diabēta, onkoloģijas un daudzas citas slimības. citi.

Viena CORALSTAR® tablete (sver 700 mg) absorbē 100 mg kalcija, 50 mg magnija, noteiktu daudzumu dzelzs, vara, cinka, selēna, joda, kālija, mangāna utt. (Informācija norādīta uz etiķetes). Un ļoti svarīgi ir tas, ka šeit kalcijs un magnijs ir 2 pret 1! Tieši šai abu minerālu attiecībai jābūt tādai, lai organisms tās pienācīgi absorbētu. Šī ir kalcija un magnija attiecība cilvēka kaulā. Tas ir unikāli! Tas ir Star produkts! Viņš ir vajadzīgs visiem un vienmēr! Analogu nav.

CORALSTAR® tiek ražots ierobežotā daudzumā, un mēs esam pirmie, kas 2016. gada martā ieguva ES reģistrāciju šim produktam. Sango Imports ir Japānas ražotāja pārstāvis ES kopš 2000. gada.

Aptiekās ir daudz kalcija preparātu. Ķermenim katru dienu nepieciešams kalcijs. Bet ne viens farmaceits atbildēs, cik daudz kalcija tieši ķermenis absorbēs no konkrētas tabletes, kuras etiķetē ir norādīts "noteikts svars". Diemžēl ļoti maz vai vispār netiek absorbēts kalcijs. Tie visi ir ķīmiskie kalcija preparāti, un mūsu ķermenim nepieciešami organiskas, "dzīvas" izcelsmes preparāti. Kalcija trūkums organismā izraisa vairāk nekā 150 slimības.

CORAL WATER® un CORALSTAR® produktu etiķetes norāda mikroelementu daudzumu, ko ķermenis var pilnībā absorbēt.

CORAL WATER® un CORALSTAR® varat iegādāties homeopātiskās aptiekās un mūsu tiešsaistes veikalā.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet pa tālruni +371 26884588 vai izlasiet mūsu vietni: sango.lv
Vai jums joprojām ir jautājumi?
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Iela, mājas numurs, dzīvoklis, pilsēta, valsts, pasta indekss
Payment method
Noklikšķinot uz "Pasūtīt", jūs piekrītat noteikumiem par personas datu apstrādi.