Par Mums
Kā viss sākās
Coral Sango - koraļļiem, kas aug ap Okinavas salu, piemīt apbrīnojama iezīme: tie attīra ūdeni no kaitīgiem piemaisījumiem, strukturē ūdeni, paaugstina pH līmeni un piesātina ūdeni ar 74 makro un mikroelementiem joniskā, viegli asimilējamā formā.

Iegūtā ūdens ietekme uz cilvēka ķermeni un tā unikalitāte ir aprakstīta daudzos patentos Japānā, ASV, Lielbritānijā, Korejā, ES.

Kopš 1963. gada Japānas uzņēmums (Marine Bio Co..LTD), kuru Japānas valdība ir akreditējusi Sango koraļļu ieguvei un apstrādei, ko sāka izmantot kā reaģentu veselīga dzeramā ūdens iegūšanai. Kopš 1995. gada Marine Bio Co.LTD ir sācis ražot CORAL WATER produktu mājas lietošanai.

2000. gadā tika izveidota ADVANCED TECHNOLOGIES LLC, kas pārstāv produktu Eiropas tirgū. Vienojoties ar ražotāju, uzņēmums reģistrēja preču zīmi CORAL WATER.

2002. gadā tika reģistrēta SIA "Sango imports", kas pilnībā pārgāja uz ADVANCED TECHNOLOGIES LLC un turpināja izplatīt oriģinālo CORAL WATER produktu.
Mūsu misija
Japānas senās zināšanas un progresīvās tehnoloģijas vienmēr ir izpelnījušās milzīgu cieņu visā pasaulē. Tas ietver veselības un ilgmūžības jautājumus.

Mēs uzskatām, ka tā ir mūsu misija - gūt pieredzi un piedāvāt līdzekli tautai, kura sasniegusi pasaulē visilgāko dzīves ilgumu, un padarīt to pieejamu ikvienam.
Mūsu mērķis
Mēs vēlamies cilvēkiem, kuri rūpējas par savu veselību, parādīt, ka:

1. Laba veselība nav dārga
2. Vienkāršas lietas var dot vēl lielāku labumu un prieku
3. Dzīve ir nenovērtējama, un tās ilgums ir katra no mums rokās
ATSAUKSMES
 • Marina
  Krievija
  Mēs ar vīru audzinām divas skaistas meitas. Viņu veselība mums vienmēr ir bijusi pirmā, taču liela pilsēta piesārņojuma dēļ negatīvi ietekmē imunitāti.

  Diemžēl bērni ne vienmēr ir piemēroti pat vitamīnu kompleksam, tāpēc mēs nolēmām izmantot Coral Sango. Ūdens ir ātri un viegli pagatavojams, un pats galvenais, ka bērni to dzer ar prieku.

  Mūsu mājā jau sen neviens nav slims.
  Paldies!
 • Pavels
  Igaunija
  Es uzzināju par koraļļu ūdeni 2017. gadā no sava ģimenes ārsta, kad es tikko sāku cīnīties ar augstu holesterīna līmeni. Tajā laikā es lietoju nopietnus medikamentus un nevēlējos palielināt to sarakstu.

  Gadu pēc kursa sākuma es aizmirsu ne tikai par holesterīna problēmām, bet arī atbrīvojos no dažām zāļu lietošanas sekām.

  Paldies Jūms!
 • Jānis
  Latvija
  Es vadu aktīvu dzīvesveidu, nodarbojos ar profesionālu sportu, tāpēc sportistiem lietoju dažādus uztura bagātinātājus. Bet tad nāca Covid-19, sporta zāles tika slēgtas, es biju spiests samazināt treniņu skaitu un atteikties no sporta uztura. Ir kļuvis grūtāk uzturēt sevi formā un būt labā noskaņojumā.

  Par Coral Sango dzirdēju no trenera jau iepriekš, tāpēc nolēmu izmēģināt. Rezultāts mani patīkami pārsteidza - es sāku dzert vairāk ūdens un ēst mazāk uzkodu, un retāk piedzīvoju pēkšņas garastāvokļa maiņas.
Mūsu partneri
Vai jums joprojām ir jautājumi?
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Iela, mājas numurs, dzīvoklis, pilsēta, valsts, pasta indekss
Payment method
Noklikšķinot uz "Pasūtīt", jūs piekrītat noteikumiem par personas datu apstrādi.