Bagātināts ūdens
Ūdens, kas sagatavots, izmantojot japāņu koraļļus SANGO, satur 74 organiskas izcelsmes minerālus un mikroelementus jonu formā.
Ar rūgtu ironiju mums jāatzīst: pats ūdens, bez kura cilvēks nevar pastāvēt ilgāk par 74 stundām, lai nenokļūtu puskomas stāvoklī, vairumā gadījumu satur tieši tās neorganiskās ķīmiskās vielas, kas izraisa dažādas nopietnas slimības un priekšlaicīgas novecošanās cilvēks.

Mēs jau teicām, ka cilvēka ķermenis ir 65% ūdens. Bet kāda veida ūdens? Ūdens, kas mums nepieciešams dzeršanai, nebūt nav ideāli tīrs H2O substrāts, bet gan šķīdums, kas satur minerālu piedevas. Un šīs piedevas - kalcijs, magnijs, dzelzs, varš, cinks, kālijs, nātrijs, selēns, jods un citi elementi - ir galvenā būtība. Minerālu un mikroelementu trūkums pareizā daudzumā caur ūdeni var līdzsvarot mūsu ķermeņa darbu, kā rezultātā rodas dažādi funkcionāli traucējumi: nervu sistēma, sirds ritma traucējumi, galvassāpes, muskuļu krampji, asinsvadu un asins slimības, kā arī kā problēmas ar kaulu audiem un zobiem. Šis slimību saraksts ir bezgalīgs.

Ir ļoti svarīgi zināt, ka dažādība ir panākumu atslēga. Minerāli un mikroelementi darbojas tikai kopā. Viena no viņiem trūkums pārtrauc visu ķēdi, un viņu klātbūtne kopā un pienācīgā daudzumā rada stabilu pamatu cilvēku veselībai.
Minerālu ritenis
Jo vairāk organisko minerālu un mikroelementu ūdenī, jo labāk cilvēka ķermenim.

Ūdens, kas sagatavots, izmantojot japāņu koraļļus SANGO, satur 74 organiskas izcelsmes minerālus un mikroelementus jonu formā.

Katrs no minerāliem sniedz savu unikālo ieguldījumu cilvēka ķermeņa dzīves procesos, normālos apstākļos veicinot veselības saglabāšanu.
Sango koraļļu ķīmiskā analīze
Vai jums joprojām ir jautājumi?
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Iela, mājas numurs, dzīvoklis, pilsēta, valsts, pasta indekss
Payment method
Noklikšķinot uz "Pasūtīt", jūs piekrītat noteikumiem par personas datu apstrādi.